607,95

Kočík Mios je novou poctou fenomenálnej práce Raya a Charlesa Eamsovcov, ktorá ctí ich motto: Dizajn nie je len o funkčnosti, ale aj o zábave! Tento menší brat kočíku Priam poskytuje maximálnu stabilitu a vďaka jeho ľahkému rámu pôsobí, ako by sa vznášal.

Súčasťou retro-moderného dizajnu sedačky je sieťovina, ktorá nielenže umocňuje vizuálnu ľahkosť kočíku, ale zároveň napomáha regulovať telesnú teplotu dieťaťa. Vďaka kompaktným rozmerom dokáže kočík ľahko kľučkovať skrz ruch veľkomesta. Kompaktný, flexibilný, funkčný a štýlový - dokonale prispôsobený potrebám moderných rodičov.

Inovatívna sieťovaná látka

Operika chrbta a nôh kočíku Mios je vybavená inovatívnou sieťovinou, ktorá dokonale ladí s dizajnom kočíku a vďaka svojim vlastnostiam poskytuje dieťaťu pohodlné prostredie pre sedenie i počas horúcich dní. Pre chladnejšie dni je k dispozícii samostatne predajná vnútorná vložka.

Odskúšaná flexibilita

Kočík Mios je stelesnením bezstarostného života v meste: s váhou len 8,7 kg a šírkou iba 50 cm je ideálnym spoločníkom do ulíc veľkomesta. Jeho kompaktný dizajn dopĺňa dômyselná funkčnosť a maximálne pohodlie. Vďaka jeho šírke a predným otočným kolesám sa Mios elegantne pretiahne aj cez tie najužšie priechody. Či už ide o vstupy do metra alebo do útulného butiku.

Nová definícia mestskej mobility

Spoločnosť Cybex vám predstavuje dokonale zladený systém Mios, ktorý ponúka veľa možností použitia. So zladenou Mios korbičkou s extra mäkkým matracom z pamäťovej peny, ako cestovný systém s jednou z víťazných detských autosedačiek Cybex alebo ako kompaktný športový kočík s inovatívnou a priedušnou nadstavbou, ktorá sa dá nasadiť v alebo proti smeru jazdy.

Pohodlie počas horúcich i chladných dní

Dodatočnú polstrovanú vložku možno vložiť do športovej nadstavby a vytvoriť tak pohodlné a hrejivé prostredie pre dieťa aj počas chladnejších dní.

Skladanie jednou rukou

Inovatívny mechanizmus skladania jednou rukou behom pár sekúnd premení kočík na samostatne stojaci kompaktný balíček.

Rozšíriteľná XXL slnečná strieška

S UVP50+ ochranou a okienkom pre nahliadnutie na dieťa. Spolu s vankúšikom pod hlavou je dostupná v siedmich farbách.

Otočná športová nadstavba

Vďaka praktickým pamäťovým tlačidlám sa dá športovú nadstavbu veľmi ľahko a rýchlo otočiť do pozície v i proti smeru jazdy.

Polohovanie jednou rukou

Opierku chrbta možno jednou rukou nastaviť do štyroch rôznych pozícii. Opierka nôh je nastaviteľná do troch pozícii.

Odpruženie všetkých kolies

Vyladená odpruženie všetkých kolies poskytuje pohodlnú jazdu.

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek, nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu, sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty, v ktorých sa spája bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn, neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti:

 • ľahký hliníkový podvozok + športový nadstavba s inovatívnou sieťovinou
 • výnimočný vzhľad a vysoká praktickosť
 • polohovateľná opierka chrbta a nôh
 • pamäťové tlačidlá pre jednoduchú obsluhu
 • úložný košík s nosnosťou až 5 kg
 • madlo pred dieťaťom a polohovateľná rukoväť v imitácii kože
 • nízka hmotnosť
 • kompaktné rozmery
 • odpruženie všetkých 4 kolies
 • možnosť pripojenia korbičky alebo akejkoľvek CYBEX alebo gb detskej autosedačky
 • gumové kolesá

Technické parametre:

 • rozmery: 940x500x980-1080 mm (dĺžkaxšírkaxvýška)
 • váha: 8,7 kg
TypŠportové,Golfové
Počet detíJedináčik
Typ koliesNenafukovacie gumové
Požadované vlastnostiBrzda,Možnosť pripevnenia autosedačky,Zatáčacie kolesá
Počet koliesŠtvorkolesové
Farba podvozkuBlack,Aluminium
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha