699,00

Detská izba je miestom, kde sa dieťatko rado hráva a baví sa. Dieťa pri svojich hrách ale potrebuje veľa priestoru. Je teda potrebné myslieť aj na praktické uloženie hračiek a iných vecí. Malo by byť ľahké nájsť všetko, čo je pre dieťatko zábavné. So sivou komodou Dresser so zásuvkami to tak aj bude. 

Každá zásuvka má takzvaný systém soft close, ktorý zabraňuje privretiu prstov, pretože sa zásuvka zatvára pomaly. Sivá komoda Dresser nemá žiadne ostré hrany. Komoda sa dá využiť na uskladnenie všetkého, od detského oblečenia až po hračky. Sivá komoda Dresser má 3 veľké a 2 malé zásuvky. Sivá komoda Dresser je vďaka svojmu dizajnu vhodná do detskej izby, no hodí sa aj do izby starších detí. 

Dánska spoločnosť Leander sa už od svojho založenia v roku 1998 riadi heslom "kvalita je v najmenších detailoch". Za každým jej výrobkom je kus dobre premyslenej vízie a kvalitná práca. Keď investujete do Leander produktu, neinvestujete do nábytku len pre jedno dieťa, ale do kusu, ktorý sa môže dediť  z generácie na generáciu.

Vlastnosti:

  • rozmery: 91x94x55 cm
  • dodáva sa so sivými uchami
  • 3 veľké a 2 malé zásuvky
  • farba: sivá

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha