Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Leander ochranný mantinel do postieľky Linea

Znížená cena 43,20 € Bežná cena 54,00 €
Brand: Leander
Details

Krásna detská ochranná stena Linea do detskej postieľky Leander je vyrobená z mäkkej a vysoko kvalitnej bavlny. Vhodná je aj do detskej postieľky Leander obdĺžnikového tvaru.

Ochranná stena sa skladá zo štyroch častí a pod matracom má tkaninu; ktorá zaistí; že nebude padať do postieľky. Ochranná stena má univerzálnu veľkosť; čiže sa hodí aj do väčšej postieľky. Stena sa postará; aby sa vaše dieťatko neudrelo a tiež; že cumlík nebude vypadávať pomedzi mriežky postieľky. Vďaka ochrannej stene si vaše dieťatko oddýchne a bude mať pohodlný spánok.

Ochranná stena sa dá použiť do detskej postieľky Leander okrúhleho i hranatého tvaru vo všetkých polohách: vysoká; nízka i na tri strany. Stena má štyri časti; ktoré sa dajú oddeliť; takže ich môžete použiť podľa vášho uváženia.

Dánska spoločnosť Leander sa už od svojho založenia v roku 1998 riadi heslom "kvalita je v najmenších detailoch". Za každým jej výrobkom je kus dobre premyslenej vízie a kvalitná práca. Keď investujete do Leander produktu; neinvestujete do nábytku len pre jedno dieťa; ale do kusu; ktorý sa môže dediť  z generácie na generáciu.

Vlastnosti:

  • poťah: 100 % bavlna
  • výplň: 100 % polyester
  • textil Eco-Tex 100
  • dá sa prať v pračke na 40 °C
  • rozmery: 180x30cm
More Information
Viac informácií
Brand Leander
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Leander ochranný mantinel do postieľky Linea