Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Letný poťah pre autosedačku Sirona Z i-Size

41,94 €
SKU:
3018
Details

Luxusné cestovanie plné bezpečia. Detská sedačka Cybex Sirona  je priekopníkom novej generácie detských autosedačiek. Aj v pozícii proti smeru jazdu ju možno používať od narodenia až do asi 4 rokov dieťaťa (výšky 105 centimetrov). Nový dômyselný dizajn poskytuje viac priestoru na nohy aj väčším deťom. Autosedačka ale sama o sebe veľa miesta nezaberá a dá sa používať aj v menších autách. Funkcie ako polohovanie jednou rukou zase uľahčujú každodenné používanie.

Pripravte sa na leto! Originálny letný poťah Cybex pasuje do autosedačiek Sirona. Dieťaťu zabezpečí najvyšší komfort; počas horúcich dní ho príjemne schladí

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriou je úspešným výrobcom detských autosedačiek; nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky; ktoré sú nielen bezpečné; ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu; sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty; v ktorých sa spája bezpečnosť; dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn; neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti:

  • počas horúcich dní chladí
  • materiál: 85% bavlna; 15% polyester
  • farba: biela
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Letný poťah pre autosedačku Sirona Z i-Size