Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Najbezpečnejší Solution všetkých čias. Ak chcete dieťa bezpečne previezť autom do cieľa; je táto autosedačka top voľbou; lebo spĺňa  bezpečnostné štandardy a má skvelé hodnotenia od užívateľov. Produkt má množstvo farebných variácií; ktoré sa hodia do interiéru auta. Inovatívna autosedačka Cybex Solution Q3-Fix spája mnohoročné skúsenosti úspešných autosedačiek s najnovšími zisteniami v oblasti materiálov a bezpečnosti a ikonickým dizajnom Cybex Platinum. Autosedačka Cybex Solution Q3-Fix je vhodná pre deti od 15 do 36 kg (od asi 3 do asi 12 rokov). 

Pripravte sa na leto! Originálny letný poťah Cybex pasuje do autosedačky Solution Q3-Fix. Dieťaťu zabezpečí najvyšší komfort; počas horúcich dní ho príjemne schladí

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriou je úspešným výrobcom detských autosedačiek; nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky; ktoré sú nielen bezpečné; ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu; sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty; v ktorých sa spája bezpečnosť; dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn; neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti:

  • počas horúcich dní chladí
  • materiál: 85% bavlna; 15% polyester
  • farba: biela
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Letný poťah pre autosedačku Solution Z-Fix