699,00

Detská izba je miestom, kde sa dieťatko rado hráva a baví sa. Dieťa pri svojich hrách ale potrebuje veľa priestoru. Je teda potrebné myslieť aj na praktické uloženie hračiek a iných vecí. Malo by byť ľahké nájsť všetko, čo je pre dieťatko zábavné. S komodou Mimm so zásuvkami to tak aj bude. 

Komoda Mimmštyri priestranné zásuvky, ktoré sa dajú použiť ako odkladací priestor pre detské oblečenie či hračky, knižky a iné tajomstvá vášho drobca. Komoda Mimm má rôzne farebné prevedenia a tak si môžete vybrať farbu, ktorá sa najviac hodí do detskej izby. Vďaka farebnému prevedeniu sa ľahko kombinuje s ostatným nábytkom. Komoda Mimm je z kvalitného dreva. Okraje komody sú mierne zaoblené, aby sa vášmu drobcovi pri jeho zvedavosti nič nestalo. 

Spoločnosť MyLittleRoom má za cieľ navrhnúť vysokokvalitné a ekologické výrobky pre rodičov, ktorým záleží na dizajne. MyLittleRoom chce spoznať svet dizajnu a neustále sa meniaci svet detstva. Ponúka originálne a kvalitné výrobky, ktoré prebúdzajú zvedavosť detí a umocňujú pocit krásna. Exkluzívnymi vecami chcú vyhovieť náročným rodičom i zvedavým deťom.

Vlastnosti:

  • mäkké uzávery zásuviek
  • hrany mierne zaoblené
  • 4 priestranné zásuvky
  • lakovanie na báze vody
  • farby: biela, mätová, bledofialová, modrá, bledosivá, tmavosivá

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha