Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

iVitajte u nás

Milé mamy,

vitajte vo svete Lulubee. Kladieme v ňom dôraz na materstvo ako unikátny zážitok. Naše produkty sú vysoko funkčné: kočíky, nábytok, doplnky a iné šikovné drobnosti pre vás a vaše dieťa, ktoré zároveň stoja za pohľad.

Designové značky výrobkov pre krajšie materstvo zo Švédska, Dánska, Holandska, či USA vás dostanú tak isto, ako dostali nás. Sme tiež mamy a všetko, čo u nás nájdete, prešlo tými najprísnejšími testami – na našich vlastných malých včeličkách :-).

Vstúpte do našej galérie, dajte si kávu a opýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma. Veríme našim produktom, a preto ako jediné na Slovensku poskytujeme kompletný servis na všetky ponúkané značky. Objavte výrobky stvorené pre tie najcennejšie okamihy s vaším dieťaťom.

Krásne materstvo začína v lulubee.

Náš tím

Barbora galatova
Barbora Galátová

živý dôkaz toho, že krásy materstva sa dajú vychutnávať aj popri plnohodnotnom pracovnom nasadení. Dve malé deti totiž neznamenajú koniec vašich snov, len snívanie spoločne! Radosť pri ich napĺňaní je potom viacnásobná, ako sa to deje aj pri lulubee.

Martina valkova
Martina Valková

modelka agentúry Next, Elite sa po 16 rokoch rozhodla vymeniť svet modelky za svet rodiny, kde stred jej vesmíru je malá Juliana. Materstvo si užíva aj vďaka skvelým pomocníkom z radov designových značiek pre deti. Chce ich preto rozšíriť medzi vás - mamy aj otcov, ktorí milujú, keď veci uľahčujú život a sú zároveň krásne.

Kontaktujte nás

e-mailom:

lulubee.sk@gmail.com

telefonicky:

+421911012064

Po-Pi: 10:00-18:00

OTVÁRACIE HODINY

Po-Pi: 10:00-13:00   14:00-18:00

So: na objednávku