Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Ochranný mantinel Bumper do detskej postieľky Leander

80,00 €
SKU:
2090
Brand: Leander
Details

Krásna detská ochranná stena Bumper do detskej postieľky Leander je vyrobená z mäkkej a vysoko kvalitnej bavlny. Vhodná je aj do detskej postieľky Leander okrúhleho tvaru.

Ochranná stena sa skladá zo štyroch častí a pod matracom má tkaninu; ktorá zaistí; že nebude padať do postieľky. Suchý zips zase pripevní ochrannú stenu k detskej postieľke. Ochranná stena má univerzálnu veľkosť; čiže sa hodí aj do väčšej postieľky. Stena sa postará; aby sa vaše dieťatko neudrelo a tiež; že cumlík nebude vypadávať pomedzi mriežky postieľky. Vďaka ochrannej stene si vaše dieťatko oddýchne a bude mať pohodlný spánok.

Ochranná stena sa dá použiť do detskej postieľky Leander okrúhleho i hranatého tvaru vo všetkých polohách: vysoká; nízka i na tri strany. Stena má štyri časti; ktoré sa dajú oddeliť; takže ich môžete použiť podľa vášho uváženia.

Dánska spoločnosť Leander sa už od svojho založenia v roku 1998 riadi heslom "kvalita je v najmenších detailoch". Za každým jej výrobkom je kus dobre premyslenej vízie a kvalitná práca. Keď investujete do Leander produktu; neinvestujete do nábytku len pre jedno dieťa; ale do kusu; ktorý sa môže dediť  z generácie na generáciu.

Vlastnosti:

  • stará sa o bezpečnosť a pohodlie vášho dieťatka v postieľke
  • viacero farebných vyhotovení: jemná ružová; teplá fialová; snehobiela; vanilková a kávová

Technické parametre:

  • rozmery: 77x37x2 cm (dĺžkaxšírkaxvýška)
  • poťah: 100 % bavlna
  • výplň: 100 % polyester
  • textil Eco-Tex 100
  • dá sa prať v pračke na 40 °C
More Information
Viac informácií
Brand Leander
Farba podvozku Misty Blue, Snow, Soft Pink, Spicy Yellow, Vanilla, Warm Purple
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Ochranný mantinel Bumper do detskej postieľky Leander