Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Podložka na hranie Pretty Vagabonds

Znížená cena 151,00 € Bežná cena 159,00 €
SKU:
3109
Details
O dostupnosti jednotlivých vzorov Vás vždy informujeme!!
 
Penové podložky Pretty Vagabonds
 
Vytvorte pre svoje dieťatko príjemný a štýlový priestor; kde s ním prežijete všetky dôležité okamihy. Naučte ho ležať na brušku; tešte sa keď začne loziť; podporte ho pri prvých nesmelých krôčikoch. Hrajte sa; relaxujte; cvičte; užívajte si spolu strávený čas.
 
Vytvorte priestor; ktorý budete milovať vy aj vaše deti.
 
Pre toto si ich zamilujete
 
Sú krásne
 
S krásnymi a ľahko prenosnými hracími podložkami Pretty Vagabonds vytvoríte svojmu dieťatku hrací kútik jednoducho kdekoľvek sa práve nachádzate a nemusíte sa báť; že narušia štýl vášho interiéru. Ich dizajn je dostatočne pútavý pre bábätká a deti a zároveň nepôsobí rušivo na dospelých členov domácnosti. Naopak; v ktorejkoľvek miestnosti budú vyzerať štýlovo a vy si ich zamilujete rovnako ako vaši najmenší.
Navyše; každá podložka je obojstranná; takže máte na výber vždy z dvoch krásnych dizajnov.
 
Sú bezpečné
 
Podložky Pretty Vagabonds sú hrubé až 1;5 cm a sú vyrobené z vysokokvalitnej XPE peny. Tento ekologický recyklovateľný materiál neobsahuje ftaláty; latex; BPA ani formaldehydy. Vytvára skvelý podklad na hranie a cvičenie a dokonale ochráni vaše bábätko aj väčšie dieťatko pred zraneniami. Je netoxický; hypoalergénny; antibakteriálny a bez zápachu typického pre PVC podložky. Dizajn je potlačený inverzne; aby sa zabránilo priamemu kontaktu pokožky s farbivom. Farba je takto zároveň chránená pred ošúchaním. Protišmykový povrch je pre vaše dieťatko dokonale bezpečný a vy si na ňom môžete pohodlne zacvičiť napríklad jógu. 
 
Sú funkčné
 
Najlepšou vecou na našich penových podložkách ale je; že sú nie len nádherné; ale aj praktické. V prvom rade sú dostatočne veľké; takže sa na ne zmestíte celá rodina. Okrem toho; na rozdiel od kobercov a látkových podložiek; nemusíte mať strach zo škvŕn a neporiadok zvládnete upratať jednoducho a hneď. Stačí použiť vlhkú handru; prípadne jemné mydlo a podložka je opäť čistá a bezpečná.
V neposlednom rade vám určite padne vhod; že sú ľahučké a prenosné kamkoľvek potrebujete; napríklad aj von na terasu.
 
 
Rozmer cca: 180 x 150 cm
 
 
Starostlivosť
Čistite mokrou handrou a jemným mydlom. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.
 
 
More Information
Viac informácií
Brand Pretty Vagabonds
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Podložka na hranie Pretty Vagabonds