159,00

Penové podložky Pretty Vagabonds
 
Vytvorte pre svoje dieťatko príjemný a štýlový priestor, kde s ním prežijete všetky dôležité okamihy. Naučte ho ležať na brušku, tešte sa keď začne loziť, podporte ho pri prvých nesmelých krôčikoch. Hrajte sa, relaxujte, cvičte, užívajte si spolu strávený čas.
Vytvorte priestor, ktorý budete milovať vy aj vaše deti.
 
Pre toto si ich zamilujete
 
Sú krásne
S krásnymi a ľahko prenosnými hracími podložkami Pretty Vagabonds vytvoríte svojmu dieťatku hrací kútik jednoducho kdekoľvek sa práve nachádzate a nemusíte sa báť, že narušia štýl vášho interiéru. Ich dizajn je dostatočne pútavý pre bábätká a deti a zároveň nepôsobí rušivo na dospelých členov domácnosti. Naopak, v ktorejkoľvek miestnosti budú vyzerať štýlovo a vy si ich zamilujete rovnako ako vaši najmenší.
Navyše, každá podložka je obojstranná, takže máte na výber vždy z dvoch krásnych dizajnov.
Sú bezpečné
Podložky Pretty Vagabonds sú hrubé až 1,5 cm a sú vyrobené z vysokokvalitnej XPE peny. Tento ekologický recyklovateľný materiál neobsahuje ftaláty, latex, BPA ani formaldehydy. Vytvára skvelý podklad na hranie a cvičenie a dokonale ochráni vaše bábätko aj väčšie dieťatko pred zraneniami. Je netoxický, hypoalergénny, antibakteriálny a bez zápachu typického pre PVC podložky. Dizajn je potlačený inverzne, aby sa zabránilo priamemu kontaktu pokožky s farbivom. Farba je takto zároveň chránená pred ošúchaním. Protišmykový povrch je pre vaše dieťatko dokonale bezpečný a vy si na ňom môžete pohodlne zacvičiť napríklad jógu. 
Sú funkčné
Najlepšou vecou na našich penových podložkách ale je, že sú nie len nádherné, ale aj praktické. V prvom rade sú dostatočne veľké, takže sa na ne zmestíte celá rodina. Okrem toho, na rozdiel od kobercov a látkových podložiek, nemusíte mať strach zo škvŕn a neporiadok zvládnete upratať jednoducho a hneď. Stačí použiť vlhkú handru, prípadne jemné mydlo a podložka je opäť čistá a bezpečná.
V neposlednom rade vám určite padne vhod, že sú ľahučké a prenosné kamkoľvek potrebujete, napríklad aj von na terasu.
Rozmer cca: 180 x 150 cm
Starostlivosť
Čistite mokrou handrou a jemným mydlom. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha