1 795,95

Kočík Priam je drahokamom na korune produktov Cybex Platinum. Kočík Priam je ideálny spoločník, spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších rodičov. 

Detský kočík Priam má systém 3-v-1, polohovacie funkcie, dá sa tiež poskladať jednou rukou, kolesá sa dajú vybrať podľa terénu, v ktorom chcete kočík používať, má otočnú športovú nadstavbu a vytvára kompatibilný cestovný systém.Zaujímavosťou kočíka Priam je, že v zime môžete predné kolesá vymeniť za lyže a tak sa kočík zmení na sánky. 

Športový kočík Cybex Priam z kolekcie Jeremy Scott Wings je vhodný pre dieťatko od narodenia do 17 kilogramov (asi 4 roky). 

Športová sedačka Lux Seat Priam

Športová sedačka Lux Seat na kočík Cybex Priam z kolekcie Jeremy Scott prichádza s otočnou športovou nadstavbou, ktorá umožňuje dieťatku sedieť v i proti smeru jazdy. Vďaka dômyselnej konštrukcii sa dá úplne sklopiť a je tak použiteľná už od narodenia dieťatka. Športová sedačka Lux Seat Priam je vybavená rozšíriteľnou XXL slnečnou strieškou s UVP50+ ochranou pred slnkom a pohodlnou vložkou, ktorá dieťaťu poskytuje užitočnú podporu. Zlaté krídla navyše dodávajú extra šmrnc, ktorý sa jednoducho nedá prehliadnuť. 

Jeremy Scott je posledným rebelom medzinárodného sveta módy. Jeho tvorba dokáže pritiahnuť a je tou najhorúcejšou témou medzi štýlovou elitou. Pri svojej druhej spolupráci so CYBEX Scott znova napína svoje revolučné svalstvo a mení paradigmy tak, že prináša nebo dole na zem. Slogan kolekcie "Adults Suck Then You Are One" a jeho ikonické krídla so zlatým zdobením ostro kontrastujú s klasickou čiernou farbou kolekcie. Scottovi sa podarilo zaujímavo spojiť pop-art a priekopnícky funkčný dizajn firmy Cybex. 

Nemecká značka Cybex s viac ako 10-ročnou históriu je úspešným výrobcom detských autosedačiek, nosičov a kočíkov pre celý svet. Výrobky, ktoré sú nielen bezpečné, ale dokonale sa prispôsobujú mestskému životnému štýlu, sú obdarené zaujímavou potlačou a v mnohých prípadoch ide o limitované edície. Spoločnosť Cybex navrhuje produkty, v ktorých sa spája bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Základné princípy - jedinečný dizajn, neprekonateľná bezpečnosť a inteligentná funkčnosť sa v Cybexe dokonale prelínajú.

Vlastnosti: 

  • štýlový vzhľad
  • možnosť použitia v i proti smeru jazdy
  • rozšíriteľná XXL slnečná strieška so slnečnou ochranou UVP50+
  • vysoko kvalitné látky vo vzhľade denim
  • obsahuje aj pláštenku

Technické parametre: 

  • rozmery: 920x450x300 mm (dĺžkaxšírkaxvýška)
  • od narodenia do 17 kg (asi 4 roky)
  • podvozok trekking v limitovanom prevedení so zlatými kolesami
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha