Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Spôsoby doručenia

 

DOPRAVCA

 

Do 60 € (vrátane)

-prevod

Do 60 € (vrátane)

-dobierka

Nad 60 €

-prevod/dobierka

Kurier SPS Slovensko

3,90 €

5,90 €

zadarmo

 

Doručujeme do Českej republiky aj ostatných krajín. Pri objednávkach do Českej republiky v hodnote do 80 € (vrátane) účtujeme poplatok za doručenie 5 €/10 € (pri nadrozmernom tovare). Pri objednávkach nad 80 € je poštovné zdarma/ 5 € (pri nadrozmernom tovare). Poštovné pre ostatné krajiny mimo Slovenska a Českej republiky určujeme individuálne v závislosti od miesta doručenia a veľkosti tovaru. Informácie o výške poštovného Vám podáme na požiadanie telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

 

Expedovanie tovaru

 

Informácii o dostupnosti tovaru nájdete v popise pri tovare, ak tam nie je informácia o dostupnosti, budeme Vás kontaktovať. Tovar, ktorý máme skladom, sa snažíme odoslať ešte v deň Vašej objednávky, nasledujúci pracovný deň, prípadne podľa vzájomnej dohody. Objednávky sa usilujeme vybaviť, čo najrýchlejšie. Ak ste si zvolili osobný odber ako spôsob doručenia, tovar si môžete vyzdvihnúť hneď po našom potvrdení objednávky. Kontaktovať Vás budeme telefonicky, prípadne e-mailom.

 

Spôsoby platby

 

Aktuálne u nás môžete platiť tromi spôsobmi: bankovým prevodom, na dobierku (len pre územie SR), hotovosť/karta pri prevzatí v kamennej predajni

 

Bankové spojenie

 

IBAN: SK35 1100 0000 0029 2185 4050

Variabilný symbol: číslo faktúry