Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Stokke Tripp Trapp Baby set na detskú stoličku

49,00 €
SKU:
1921
Brand: Stokke
Details

Pomocou Baby setu premeníte stoličku Tripp Trapp Stokke na funkčnú stoličku už pre batoľatá. Baby set ľahko a jednoducho nasadíte na Tripp Trapp Stokke pričom nepotrebujete ani náradie. Baby set zabezpečí; že vaše dieťatko bude správne sedieť. Zadná opierka sa dá nastaviť do hĺbky a výšky tak; aby sa stolička vždy prispôsobila veľkosti vášho dieťatka a zabezpečila mu tak maximálne pohodlie a priestor. Baby set sa dá používať do troch rokov. Je vyrobený z vysoko odolného polypropylénu. S údržbou Baby setu si tiež nemusíte lámať hlavu; stačí ho len utrieť vlhkou handričkou. Baby set je v niekoľkých farebných prevedeniach; a tak si môžete vybrať to; ktoré sa najviac hodí do vášho interiéru. 

Tripp Trapp je stolička; ktorá rastie s dieťatkom. Vysoká detská stolička spôsobila revolúciu v kategórii detských stoličiek v roku 1972; kedy bola prvýkrát uvedená na trh. Je navrhnutá tak; aby sa zmestila priamo pod jedálenský stôl; takže vaše dieťa je v srdci rodiny; čo mu umožňuje sa učiť a rozvíjať spolu s vami.

Nórsky výrobca Stokke je svetoznáma spoločnosť; ktorá produkuje kvalitný a originálny detský nábytok; doplnky pre deti a dizajnové detské kočíky. Spoločnosť Stokke nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby produktov; ktoré podporujú zdravý vývin detí a posilňujú puto medzi dieťaťom a rodičom. Potreby dieťaťa sú u výrobcu Stokke najvyššou prioritou.

More Information
Viac informácií
Brand Stokke
Farba podvozku Aqua Blue, Hazy Grey, Lava Orange, Storm Grey, Wheat Yellow
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Stokke Tripp Trapp Baby set na detskú stoličku