49,00

Pomocou Baby setu premeníte stoličku Tripp Trapp Stokke na funkčnú stoličku už pre batoľatá. Baby set ľahko a jednoducho nasadíte na Tripp Trapp Stokke pričom nepotrebujete ani náradie. Baby set zabezpečí, že vaše dieťatko bude správne sedieť. Zadná opierka sa dá nastaviť do hĺbky a výšky tak, aby sa stolička vždy prispôsobila veľkosti vášho dieťatka a zabezpečila mu tak maximálne pohodlie a priestor. Baby set sa dá používať do troch rokov. Je vyrobený z vysoko odolného polypropylénu. S údržbou Baby setu si tiež nemusíte lámať hlavu, stačí ho len utrieť vlhkou handričkou. Baby set je v niekoľkých farebných prevedeniach, a tak si môžete vybrať to, ktoré sa najviac hodí do vášho interiéru. 

Tripp Trapp je stolička, ktorá rastie s dieťatkom. Vysoká detská stolička spôsobila revolúciu v kategórii detských stoličiek v roku 1972, kedy bola prvýkrát uvedená na trh. Je navrhnutá tak, aby sa zmestila priamo pod jedálenský stôl, takže vaše dieťa je v srdci rodiny, čo mu umožňuje sa učiť a rozvíjať spolu s vami.

Nórsky výrobca Stokke je svetoznáma spoločnosť, ktorá produkuje kvalitný a originálny detský nábytok, doplnky pre deti a dizajnové detské kočíky. Spoločnosť Stokke nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby produktov, ktoré podporujú zdravý vývin detí a posilňujú puto medzi dieťaťom a rodičom. Potreby dieťaťa sú u výrobcu Stokke najvyššou prioritou.

Farba podvozkuLava Orange,Aqua Blue,Storm Grey,Hazy Grey,Wheat Yellow
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha