41,00
38,95

Transparent BlueTransparent PinkWhiteWhite Aqua

Detská vanička Stokke Flexi Bath je praktický doplnok na kúpanie dieťatka, ktorý si vďaka jeho funkčnosti zamiluje každý rodič. Vanička pre bábätko má rozmery 66*24*35 cm a po zložení 63*24*10 cm. Vďaka jednoduchému zloženiu môžete vaničku uskladniť do skrinky, pod umývadlo alebo za práčku. Je vyrobená tak, aby šetrila čo najviac miesta a pritom si zachováva moderný dizajn.

Detská vanička je vhodná pre novorodencov, ale aj pre deti do 4 rokov. Je ľahká, prenosná a skladná – po zložení má plochý obdĺžnikový tvar. Protišmykové vnútro vaničky poskytuje dieťatku extra ochranu počas kúpania. V spodnej časti vaničky sa nachádza zátka na ľahké vypustenie vane. 

Potreby dieťaťa a spokojnosť rodičov sú pre výrobcu Stokke najvyššou prioritou. Stokke je nórska spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou najkvalitnejších kočíkov, nábytku a doplnkov pre najmenšie deti. Spoločnosť Stokke nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby produktov s funkčnými vlastnosťami, ktoré podporujú zdravý vývin detí a posilňujú puto medzi dieťaťom a rodičom.

Vlastnosti a špecifikácie:

  • hmotnosť 1,3 kg
  • rozmery rozloženej vaničky 66*24*35 cm
  • rozmery zloženej vaničky 66*24*10 cm
  • veková vhodnosť 0 – 48 mesiacov
  • kvalitné tesnenie na spojoch.
Farba podvozkuWhite,Pink,Blue,Transparent
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha