Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Stokke ovčia kožušina na kočík pre deti

229,00 €
SKU:
1299
Brand: Stokke
Details

Pravá ovčia kožušina Stokke perfektne zapadne do dizajnu vášho kočíka Stokke a vaše dieťatko si ju okamžite zamiluje. Kožušina z austrálskych a novozélandských ovečiek je prírodná; pohodlná a štýlová. Hnedá kožušina na kočík Stokke má duté vlákna; ktoré jej dávajú prirodzenú priedušnú vlastnosť. Vďaka tomu kožušina pomáha udržiavať stálu teplotu tela vo všetkých typoch počasia. Neslúži teda len na zahriatie v mrazoch; ale využijete ju aj na jar či na jeseň.

Ovčia kožušinka spríjemňuje dieťaťu cestu v kočíku; pretože je maximálne hebká a mäkká. Citlivá pokožka dieťaťa takúto výplň kočíka určite ocení. Praktickou súčasťou balenia je hrebienok na ošetrovanie kožušiny. Kožušina má otvory na 5-bodový bezpečnostný pás sedadla kočíka Stokke; takže sa dá pevne pripevniť a vaše dieťatko je tak nielen v pohodlí; ale aj v bezpečí.

Potreby dieťaťa sú u výrobcu Stokke najvyššou prioritou. Stokke je nórska spoločnosť; ktorá sa zaoberá výrobou najkvalitnejších kočíkov; nábytku a doplnkov pre najmenšie deti. Spoločnosť Stokke nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby inteligentných produktov s funkčnými vlastnosťami; ktoré podporujú zdravý vývin detí a posilňujú puto medzi dieťaťom a rodičom.

More Information
Viac informácií
Brand Stokke
Farba podvozku Brown
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Stokke ovčia kožušina na kočík pre deti