Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Stokke Tripp Trapp detská stolička

209,00 €
SKU:
1919
Brand: Stokke
Details

Stolička Tripp Trapp Stokke dopraje vášmu dieťatku maximálne pohodlie a komfort. Je vyrobená z pružného bukového dreva. Inteligentne nastaviteľná konštrukcia umožňuje voľnosť pohybu. Hlavnou prednosťou tejto stoličky je správne nastaviteľné ergonomické držanie polohy tela a podporuje vývoj chrbtice vášho dieťaťa. Umožňuje nastavovanie výšky sedu a opierky nožičiek. Stolička sa dá nastaviť podľa veľkosti dieťaťa. Poskytuje optimálnu polohu pre jedlo. Stolička Tripp Trapp Stokke je vhodná pre deti do 6 mesiacov. Vyrába sa v mnohých farebných prevedeniach; a tak si môžete vybrať to; ktoré najviac pasuje do vášho interiéru. 

Vlastnosti: 

  • veľmi jednoduchá montáž stoličky
  • veľmi jednoduché nastavenie
  • šesťboká kľučka; ktorá je súčasťou balenia
  • povrchová úprava uľahčuje čistenie stoličky

Tripp Trapp je stolička; ktorá rastie s dieťatkom. Vysoká detská stolička spôsobila revolúciu v kategórii detských stoličiek v roku 1972; kedy bola prvýkrát uvedená na trh. Je navrhnutá tak; aby sa zmestila priamo pod jedálenský stôl; takže vaše dieťa je v srdci rodiny; čo mu umožňuje sa učiť a rozvíjať spolu s vami.

Nórsky výrobca Stokke je svetoznáma spoločnosť; ktorá produkuje kvalitný a originálny detský nábytok; doplnky pre deti a dizajnové detské kočíky. Spoločnosť Stokke nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby produktov; ktoré podporujú zdravý vývin detí a posilňujú puto medzi dieťaťom a rodičom. Potreby dieťaťa sú u výrobcu Stokke najvyššou prioritou.

More Information
Viac informácií
Brand Stokke
Farba podvozku Aqua Blue, Hazy Grey, Lava Orange, Soft Pink, Storm Grey, Wheat Yellow
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Stokke Tripp Trapp detská stolička