195,00

Stolička Tripp Trapp Stokke dopraje vášmu dieťatku maximálne pohodlie a komfort. Je vyrobená z pružného bukového dreva. Inteligentne nastaviteľná konštrukcia umožňuje voľnosť pohybu. Hlavnou prednosťou tejto stoličky je správne nastaviteľné ergonomické držanie polohy tela a podporuje vývoj chrbtice vášho dieťaťa. Umožňuje nastavovanie výšky sedu a opierky nožičiek. Stolička sa dá nastaviť podľa veľkosti dieťaťa. Poskytuje optimálnu polohu pre jedlo. Stolička Tripp Trapp Stokke je vhodná pre deti do 6 mesiacov. Vyrába sa v mnohých farebných prevedeniach, a tak si môžete vybrať to, ktoré najviac pasuje do vášho interiéru. 

Vlastnosti: 

  • veľmi jednoduchá montáž stoličky
  • veľmi jednoduché nastavenie
  • šesťboká kľučka, ktorá je súčasťou balenia
  • povrchová úprava uľahčuje čistenie stoličky

Tripp Trapp je stolička, ktorá rastie s dieťatkom. Vysoká detská stolička spôsobila revolúciu v kategórii detských stoličiek v roku 1972, kedy bola prvýkrát uvedená na trh. Je navrhnutá tak, aby sa zmestila priamo pod jedálenský stôl, takže vaše dieťa je v srdci rodiny, čo mu umožňuje sa učiť a rozvíjať spolu s vami.

Nórsky výrobca Stokke je svetoznáma spoločnosť, ktorá produkuje kvalitný a originálny detský nábytok, doplnky pre deti a dizajnové detské kočíky. Spoločnosť Stokke nadväzuje na dlhoročnú tradíciu výroby produktov, ktoré podporujú zdravý vývin detí a posilňujú puto medzi dieťaťom a rodičom. Potreby dieťaťa sú u výrobcu Stokke najvyššou prioritou.

Farba podvozkuSoft Pink,Lava Orange,Aqua Blue,Storm Grey,Hazy Grey,Wheat Yellow
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha