Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Náhradný podvozok na detský kočík Bugaboo Buffalo

369,95 €
SKU:
639
Brand: Bugaboo
Details

Strieborný podvozok s koženkovým madlom na detský kočík Bugaboo Buffalo je ideálnou voľbou. Podvozok je ale bez predných a zadných kolies; tie treba doobjednať. 

Kočík Bugaboo Buffalo je kočík do každého terénu. Vyniká svojou kvalitou; šikovným prevedením; inovatívnymi funkciami; ľahkým ovládaním a používaním.

Kočík Bugaboo Buffalo je vhodný do akéhokoľvek terénu. Ocenia ho rodičia; ktorí radi objavujú krajinu okolo seba a milujú výlety do prírody. Multifunkčný; robustný a priestorný; to sú len niektoré z prívlastkov; ktoré sa dajú použiť na kočík Bugaboo Buffalo. Nezáleží na tom; ako náročný váš výlet bude; pretože s kočíkom Bugaboo Buffalo sa vám v akomkoľvek teréne pôjde ľahko.

Bugaboo je európsky výrobca; ktorý sa viac ako 15 rokov zaoberá produkciou funkčných dizajnových kočíkov. Kočíky Bugaboo sa dajú využiť v meste aj v lese. Na trhu pôsobí tento výrobca už viac ako 15 rokov a inšpiroval už státisíce rodičov k zdravému pohybu na čerstvom vzduchu so svojim dieťatkom bezpečne uloženým v kočíku. Bugaboo produkuje inovatívne; ale pritom nadčasové produkty; ktoré uľahčujú život ich majiteľom s deťmi. Základné princípy - dizajn a technika; estetika a funkčnosť; tvar a funkcie sa v Bugaboo dokonale spájajú.

Vlastnosti:

  • jednoduchá manipulácia
  • príjemný materiál
  • ochrana a bezpečnosť vašich detí
  • výškovo nastaviteľná rukoväť
  • koženkové madlo
More Information
Viac informácií
Brand Bugaboo
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Náhradný podvozok na detský kočík Bugaboo Buffalo