4,95

Cumlíčky z kolekcie Meaningful Life s anatomickou silikónovou sacou časťou.

  • balenie: 1 ks
  • tvar cumlíka:  anatomický
  • materiál cumlíka: silikón
  • odporúčaný vek: +18 mesiacov
  • 0 % BPA

Sacia časť anatomického cumlíka svojím tvarom imituje materský prsník počas kojenia. Dokonale dolieha na podnebie dieťatka. Vzduchové prieduchy zabezpečujú stálu cirkuláciu vzduchu okolo detskej pokožky. Cumlík je veľkým pomocníkom pre  pokoj vášho bábätka, či už pri spánku alebo na vychádzke. Je dokázané, že sanie cumlíka uvoľňuje endorfín, takzvaný hormón šťastia, ktorý prináša bábätku príjemný pocit, ktorý ho upokojuje . Doprajte bábätku cumlík namiesto prstov  či pästičky, pretože tento variant môže veľmi poškodiť  jeho dentálny vývoj.

Odporúčanie: Chráňte svoje cumlíky proti strate či pádu na zem zakúpením si klipu s retiazkou. Môžte kombinovať s klipmi a kojeneckou fľaškou tiež  značky Suavinex.

Kolekcia s názvom „Meaningful Life“ poukazuje na zmysluplný život rodiny, ktorá sa láskyplne stará o nový prírastok do rodiny. Práve prichádzajúce dieťatko pozdvihuje radostnou náladu v rodine a otvára srdce všetkým zúčastneným. Kolekcia je inšpirovaná nápadmi prarodičov a má v sebe prvky prírodných materiálov, akými sú sklo, drevo, textil a pletený vzor vlny.

Všetky cumlíky sú podporené a vyrábané v spolupráci s Asociáciou španielských detských ortodontistov a rešpektujú prirodzený vývoj ďasna, zubov i podnebia dieťaťa. Farby použité pri dekorovaní výrobkov značky Suavinex sú prírodné a netoxické.

Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha