Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Details

Jedinečná elektrická odsávačka materského mlieka Sauvinex má dvojitý systém regulácie. Manuálne čerpá mlieko; ktoré jemným spôsobom odsáva; pričom dokonale napodobňuje rytmus sania dieťaťa pri dojčení. Elektrická odsávačka materského mlieka s dvojitým systémom regulácie umožňuje nastaviť frekvenciu sania i intenzitu vákua. Môžete začať veľmi jemným a pomalým saním a následne zvyšovať rýchlosť a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich pŕs. Vďaka tomu máte pod kontrolou celý priebeh odsávania. Elektrická odsávačka Sauvinex vďaka anatomickému; silikónovému zvonu zbaveného dodatočných dielov pohodlne a dokonale priľne; čím zaistí lepšie vákuum. Vďaka možnosti použitia batérií spolu s klipom pre pripnutie na opasok je možné odsať mlieko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Pre zaistenie hygienického transportu a uskladnenie je odsávačka vybavená puzdrom. Odsávačka Sauvinex je navrhnutá pre použitie v spojení s akoukoľvek dojčenskou fľašou značky Suavinex.

Súčasťou balenia odsávačky materského mlieka je päť špeciálnych vrecúšok pre uchovanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke; ktoré sa dajú kúpiť aj samostatne v balení po 25 kusoch.

Spoločnosť Suavinex sa už vyše 30 rokov spolupodieľa na zdravom a šťastnom vývoji a raste detí. S veľkým entuziazmom pomáha deťom vyrastať zdravo a šťastne. Suavinex je jedinečnou spoločnosťou na európskom trhu; ktorá vytvára potrebné kojenecké produkty naplňujúce najvyššie štandardy kvality a módnej nadčasovosti.

Vlastnosti:

  • elektrická odsávačka materského mlieka
  • dvojitý systém regulácie odsávania
  • ovládanie jednou rukou
  • možnosť použitia batérií
  • 5 vrecúšok na skladovanie materského mlieka
More Information
Viac informácií
Brand Sauvinex
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing:Suavinex elektrická odsávačka materského mlieka