Zavrieť
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Detské kočíky Bugaboo

Už viac ako 15 rokov inšpiruje Bugaboo tisíce rodičov aby išli von a preskúmali svet so svojimi ratolesťami. Ak v súčastnosti vidíme na ulici kráčať rodinu s kočíkom, príde nám to ako úplne normálna vec. Avšak v roku 1994, keď budúci hlavný dizajnér Bugaboo Max Barenburg, v tých časoch ešte len študent Akadémie dizajnu v Eindhovene, navrhol detský kočík hodiaci sa aj do mesta a aj do lesa, s najrozličnejšími funkciami, išlo o prevratný vynález, ktorý nemal vo svete konkurenciu. Dnes sú produkty spoločnosti Bugaboo predávané vo viac ako 50 krajinách po celom svete. Ako Bugaboo ďalej rastie, celý team Bugaboo sa usiluje sa aj naďalej inšpirovať ľudí inovatívnymi a nadčasovými produktami, ktoré uľachčujú presuny z miesta na miesto. Nič nenabudí viac, ako zablatený Bugaboo kočík s príbehom na nezaplatenie.

Kočíky pre deti Stokke

Stokke AS bolo založené v roku 1932 na západnom pobreží Nórska, v meste Ålesund. Na jeho čele dnes stojí Anton van de Putte. Stokke, ako ho poznáme dnes, poskytuje celosvetovú distribúciu detského nábytku a kočíkov. Ich ponuka zahŕňa detské kočíky, sedačky, nosiče a rôzne iné produkty zo sekcie pre deti. Stokke sa zo začiatku špecializoval na výrobu sedadiel do autobusov a nábytku pre dospelých. Práve dlhoročné skúsenosti zo sveta dospelých boli inšpiráciou pre výrobky pre tých najmenších. Prvý produkt pre deti bol uvedený do predaja v roku 1972 (ikonická stolička Tripp Trapp, dizajnér Peter Opsvi), na ktorej stolovali generácie detí. Výrobu detského prvého kočíka spustila spoločnosť v roku 2003 – inovatívny model Stokke Xplory, ktorý priniesol koncept vyššieho sedenia dieťatka, ktoré má bližšie k rodičom. Po úspešných detských produkt sa od roku 2006 Stokke sústredí výlučne na výrobu prémiových detských produktov, v ktorých kombinuje inovatívny dizajn a udržateľný spôsob výroby spolu s dlhoročnou tradíciou garantujúcou vysokú kvalitu.

Dizajnové kočíky a vybavenie pre deti Joolz

V Joolz sa riadia jednoduchou filozofiou – základom dobrého rodičovstva je byť šťastným. Produkty Joolz vyzdvihujú a oslavujú dobré veci vo všednom živote. Prvé tehotenstvo, narodenie druhého potomka, všetky tie „poprvé“, ale aj problémy, ktorým ste museli odrazu čeliť, keď ste sa stali rodičom. Inšpiráciu pri dizajne čerpá Joolz práve z týchto momentov. Hlavná misia značky je trochu uľahčiť všetko, čo prichádza s úlohou rodiča a ideálne aj skrášliť. Celý tento koncept Joolz nazýva „Pozitívny dizajn“. Takže nasledujte svoje sny a robte to, čo vás robí šťastnými. Neurobíte tým radosť len ziskom značky Joolz, ale čo je najhlavnejšie, urobíte šťastným svoje dieťa.

Kočíky pre deti Cybex

Cybex ponúka sedačky do auta, klokanky pre nosenie vašich najmenších, ako aj kočíky, ktoré sú nielen bezpečné pre vaše dieťa, ale aj dokonale prispôsobené mestskému životnému štýlu. Základ celej značky a produkcie tvorí CYBEX D.S.F. Innovation Principle (Princíp inovácie) – kombinácia unikátneho dizajnu (Design), bezkonkurenčnej bezpečnosti (Safety), kvality a vynaliezavej funkčnosti (Functionality). Táto stratégia viedla k vývoju ocenených, priekopníckych auto sedačiek, akými je napríklad sedačka Sirona (dieťa sedí chrbtom k smeru jazdy) ako aj k deväťnásobnej výhre Red Dot Design Awards. Spoločnosť Cybex sa nikdy nebála zmien a aj vďaka tomu sa stala lídrom v detskej bezpečnosti a udávateľom životného štýlu. So svojím „fresh“ prístupom, Cybex dizajnuje produkty pre rodičov pričom posúva hranice, ktoré často oddeľujú bezpečnosť, dizajn a funkčnosť.

Detské kočíky Babyzen

BABYZEN™ založilo päť Francúzov. Každý z nich pochádzal z úplne iného prostredia, ale spájal ich jeden cieľ – vytvoriť generáciu kočíkov, ktoré konečne pochopia nároky a životný štýl novej generácie – človeka mestkého. Nahradiť obrovské a ťažko skladateľné detské kočíky, ktoré sa so svojimi rozmermi ledva zmestia na chodník, nieto ešte do kufra auta.

Vybavenie detská izba Ferm Living

Vášeň pre dizajn, estetické cítenie a zmysel pre detail boli kľúčovými prvkami vzniku značky Ferm Living. Už od roku 2006 táto dánska značka vyrába z poctivých materiálov. Súčasťou DNA produktov značky Ferm Living je zmysel pre detail v spojení s materiálmi, ktoré zanechávajú minimálny dopad na životné prostredie. Produkty Ferm Living spríjemnia každý detail každodenných radostí s vašimi ratolesťami. Život sa skladá z drobných okamihov a spolu s Ferm Living si ich vychutnáte naplno.

Vybavenie pre bábätká Suavinex

V roku 1983 vznikol pri správnom postavení hviezd projekt, ktorý spôsobil prevrat v sektore starostlivosti o dieťa – Suavinex. Postupom času sa stal Suvinex prvou spoločnosťou, ktorá premenila obyčajné detské cumlíky, klipy na cumlíky a fľašky na originálne módne doplnky pre deti. Tak ako veľké textilné firmy, aj Suavinex každý rok uvádza na trh niekoľko kolekcií. Ťažká práca tímu vyústila v unikátnu sériu produktov, pri ktorých hrá dizajn hlavnú úlohu. Suavinex ponúka kolekciu „Little Luxuries“ aby bábätkam v dnešnej dobe bolo umožnené kombinovať módne doplnky presne tak, ako dospelím. Aj jednoduchý doplnok môže byť odlišovať, robiť osobu (malú či veľkú) výnimočný. V Suavinexe neponúkajú len módne doplnky v podobe flašiek, cumlíkov a ich klipov. Snažia sa zjednodušiť život vám a vášmu dieťaťu ponukou produktov súvisiacich s kojením, čistotou, rastením zúbkov, vývojom motoriky, hygienou bábätka, stolovaním, ako aj širokú škálu procedúr pre telá nových mamičiek a ich ratolestí.

Detská izba a nábytok pre deti Leander

Stať sa rodičom je veľmi špeciálna udalosť. Je to štart veľmi emocionálnej cesty naplnenej dychberúcimii momentami – prvý úsmev, prvý zúbok, prvý krôčik. Prineste do svojej domácnosti kus nábytku a aj ten sa stane súčasťou týchto momentov. Sústreďujeme našu pozornosť aj na tie najmenšie detaily, aby sme zaistili pozitívny vplyv Leander nábytku na vás, rodičov, aj vaše ratolesti. Spoločnosť Leander sa už od svojho založenia v roku 1998 riadi heslom „Kvalita je v najmenších detailoch“. Za každým kusom nábytku leží dobre premyslená vízia a kvalitná remeselná práca. Keď investujete do Leander produktu, neinvestujete do kusu nábytku len pre jedno dieťa, ale do kusu, ktorý môže byť predávaný z generácie na generáciu.

Bybo škandinávsky nábytok pre detskú izbu

Bo Ekström, zakladateľ spoločnosti Bybo, patrí do štvrtej generácie výrobcov nábytku zo švédskeho mestečka Småland. Svojím vlastným spôsobom kombinuje krásny svetlý škandinálsky dizajn s nekompromisným dopytom pre kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť. V roku 1987 sa Bo-ovi narodilo v poradí už štvrtý potomok. Hnevalo ho, aký bol prebalovací pult nepraktický, Začal sa zamýšlať nad tým, ako by sa to dalo vyriešiť a vymýšlal rôzne dizajny. Nakoniec z toho vzišiel prvý nástenný prebalovací pult, pomenovaný Nathi. Bo sa riadi dvoja základným heslami – dizajn a funkčnosť „Stolička, ktorá nie je pohodlná na sedenie, nie je stoličkou, Môže dokonca byť len sochou. Pri výrobe svojich dizajnov používam len tradičné materiály – drevo, sklo, oceľ, kameň a iné.“, Bo Ekström tvrdí „Verím v nesmrteľný a krásny dizajn“.